گفتگوی مهم بی بی سی با جک استراو

صادق صبا از بخش جهانی بی بی سی فارسی يک مصاحبه اختصاصی با جک استراو انجام داده که با پرسش هايی فوق العاده مهم و کليدی "که برخی از انان توسط خوانندگان بی بی سی فارسی مطرح شده"، وزير خارجه بريتانيا را مجبور به پاسخگويی کرده است. پيشنهاد می کنم اين مصاحبه را حتما با دقت بخوانيد چرا که استراو در آن مواضع شفاف و روشنی را در ارتباط با برخی ابهامات پرونده هسته ای عنوان کرده است.

از آنجا که سايت بی بی سی فيلتر است، می توانيد متن کامل مصاحبه را از اينجا بخوانيد.

/ 4 نظر / 10 بازدید
احمد

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العلمین . دوست عزیز ! شما چقدر توهینهای روزنامه های اروپایی را ناشی از افکار مسیحیت می دانید ؟ آیا باید برای آزادی بیان و بطور کلی آزادی محدودیتی وجود داشته باشد ؟ اگر عمل اروپاییها در توهین به رسول الله صلی الله علیه و سلم از نظر شما نادرست است چه راهکاری را برای مقابله با آن مناسب می بینید . با تشکر .

صادق

این مطلب را من گوش دادم قبلا ولی آنچه توجه من رو جلب کرد نداشتن مدرک بود که خود بلر بهش اذعان کرد

فرزانه

سعيد .ج گرامی من نيمکت را دوست داشتم وهمه نوشته های شما را خوانده بودم نمی دانم چرا ناشناس نوشته بودی وحالا نمی دانم چرا تعطيلش کردی ولی من در موقعيتی با نيمکت آشنا شده بودم (والبته دو وبلاگ ديگر )که از خواندن هر چه سياسی واعتقاديست خسته بودم وحقيقتا حس خوبی پيدا می کردم از اينکه کسی بخشی از خودش را شفاف شفاف به نوشته آورد برايت آرزوی موفقيت دارم (راستی جواب کامنتهای مرا نمی دادی !ولی حس من اين بود که نوشته هايم را می خوانی )

م-شجری

به نام خدا سلام از مطالب بسيار خوب و دلسوزانه شما متشکرم.