"مدير روزنامه کيهان با ابراز نگراني از اين که طرح ابتکاري رييس جمهور احمدي نژاد در مورد مذاکرات هسته اي به اندازه کافي تند نباشد مقاله اي نوشته و در انتهاي آن با اظهار عقيده در اين باره که تهديدهاي آمريکا ميان تهي است اين مثل ساير را به کار برده که "از تفنگ بي فشنگ، دو نفر مي ترسند، هم آن كه نشانه رفته است و هم آن كه تفنگ را به سوي او نشانه رفته اند."
نگاه کنید مقاله مسعود بهنود را. اسلحه واقعی و پر آمریکا، اگر هم خالی بود تنها یک نفر را می هراساند. یک مطلب را به نظرم بهنود اشاره نکرده و آن اینکه کابوی بین الملل به عنوان مساله ساز ترین تفنگ دار دنیا، اگر خیمه زند بر پرونده هسته ای ایران، تا رسیدن به مطلوبش کوتاه نخواهد آمد. این البته درست خلاف آن چیزی است که شریعتمداری می پندارد. هر چند به قول بهنود، کاش درست بود پندارش.

/ 5 نظر / 10 بازدید
آرش آزاد

با درود بر شما ...وقتی مسوولین کشوری به فکر منافع شخصی وایدئولوزیک خود باشند تا منافع ملی از این بهتر نمی شود...وای به روزی که ملا ها اتمی شوند......استفاده از انرزی صلح آمیز هسته ای حق هر ملتی است که حکومت دموکرات داشته باشد ولی اگر سیستمی چون جمهوری اسلامی حاکم باشد ضررش بیشتر از نفع آن است.

siamak gholizadeh

سلام/// از امروز باید برای تمام حوادث اطاف خود احساس نگرانی داشته باشیم./// موفق و یروز باشید /// فریاد ناکام

لیموناسیونیست جوان

سلام. مرسی که لينک منو گذاشتی اما ای کاش از واژه ی ليموناسيون استفاده کرده بودی.منم در اولين فرصت لينکتو ميذارم.

ایران امروز

وقتی شور انقلابی ات همين الان هم پشت مغزت باشد و گاهی انگولک کند آنوقت می شود مثل مدير کيهان.

hamava

سلام دوست عزيز وبلاگ شما را سيامک جان (فرياد ناکام) به انجمن وبلاگ نويسان متحد ايران معرفی کرده و خوشحال ميشويم که شما هم با ما برای اتحادی حداقل بين وبلاگ نويسان همراه شويد. اصل کار ما هم آگاه سازی وبلاگ نویسان حال در هر زمينه اي می باشد چون ديگر وقت ايستادن و يک نظاره گر بودن نيست و چه بهتر که ما وبلاگ نويسان شروع کننده اين راه باشيم. منتظر نظرتون در اين مورد و البته اساسنامه پيشنهادی انجمن هستم. سربلند و پيروز باشيد